روز سفید

آیاGalaxy S8 خطرناک هست؟ شکایت مخاطبان از تکنولوژی جدید

۲۳ خرداد ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

شکایت مخاطبان گلکسی S8 بر اثر دردهای چشمی پس از هستفاده از قابلیت اسکنر چشم رویداد داغ دنیای فناوری در حوزه گوشی های هوشمند هست که بلافاضله در رسانه ها منشتر انجام گرفت.

به نقل نامه نیوز ، سامسونگ که پس از اتفاقات ناگوار نوت ۷ پایان تلاش خود را به کار برد تا شاید آبروی از دست رفته اش را با عرضه گلکسی S8 بازگرداند اما تنها پس از دوماه با شکایت مخاطبان مواجه انجام گرفت.

صاحبان گوشی هوشمند پس از هستفاده از اسکنر عنبیه احساس درد انجام گرفتید در ناحیه چشم و سرگیجه را تجربه کـــرده اند و این امر باعث انجام گرفت تا گمانه خانومی ها برای بازگشت مخاطبان به اسکنر اثر انگشت قوت بگیرد.

اگر چه شرکت کره جنوبی این فن آوری را ایمن تلقی کـــرده هست اما مطالعات نشان داده اند که پروتئین موجود در لنز چشم به اشعه مادون قرمز مورد هستفاده در بیومتریک زیاد حساس هست و قرار گرفتن در معرض آن می تواند منجر به آب مروارید شود.

یادآوری می شود؛ شرکت کره ای سامسونگ پس از انفجار پی در پی باتری های نوت ۷ تولید آن را متوقف کـــرد و با طراحی جدید، گلکسی S8 را روانه بازار گوشی های هوشمند کـــرد. طراحان کوشیدند تا با قابلیت های مختلف از جمله حسگر عنبیه چشم تلخی های نوت ۷ را از ذهن مخاطبان دور کنند.

احساس درد در ناحیه چشم پس از هستفاده از اسکنر چشم واکنش های زیادی را از سوی مخاطبان به دنبال داشته هست و برخی نقل کرد اند دیگر از سامسونگ هستفاده نخواهند کـــرد.

باید منتظر ماند و دید که مسئولان سامسونگ چه تصویر العملی در خصوص این مشکل نشان می دهند.
گفتنی هست؛ علی‌رغم این ادعای مخاطبان، نقل کرد می‌شود سامسونگ قبلا در خصوص هستفاده این اسکنر هانجام گرفتار داده بود.

نوشته آیاGalaxy S8 خطرناک هست؟ شکایت مخاطبان از تکنولوژی جدید اولین بار در جوان تایمز پدیدار شد.