روز سفید

الِن تیک در حال هاکی بر روی یخ افتاد

۲۹ آذر ۱۳۹۵

الِن تیک در حال هاکی بر روی یخ افتاد

الن به همراه پسرش کارتر

الن تیک بازیگر معروف برای بازی در مجموعه ی طنز سالهای ۸۰ که نقشش پدر دوست داشتنی بود در حال بازی هاکی بر روی یخ غش کرد و افتاد و با برانکاراو را از آنجا بردند.در هنگام این بازی الن با پسرش مشغول شوخی بود.

بعد از چندی الن به دلیل حمله ی قلبی در سن ۶۹ سالگی در گذشت.

این خواننده ی متولد کانادا به همراه جوان ترین پسرش کارتر به منطقه ی کنار رودخانه ای در Burbank  رفته بودند تا در بازی های هفتگی هاکی شرکت کنند . الن تیک که بر زمین افتاد  دیگر بازیکنان در حال گرم کردن خودشان  برای بازی بودند  به گزارش ایران استایل مدیریت عملکرد آنجا به ایستگاه تلویزیونی خبر داده بود که امدادگران به میدان یخ آمدند و او را بر روی برانکار گذاشتند.

او در مصاحبه های خبری کفته است که الن تیک حال روحی خوب و عجیبی داشته او کاملا هشیار بود حتی با پسرش در مورد جوکی شوخی میکرد و میخندید و در هنگامی که روی برانکار بود با پسرش عکس گرفت او موقعی که این جا را ترک کرد در حال و هوای خوبی بود.بعد از آن پسرش کارتر در پیامی در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام پدرش را به یاد آورد .او در پستی که گذاشته بود چنین گفت : “امروز من بهترین دوستم و بهترین راهنمایم را از دست دادم  و جهان یکی از بهتریناشو از دست داد . من هیچ وقت چنین مرد سخاوتمند و دوست داشتنی  و مهربانی در دوره ی زندگیم ندیدم من برای همیشه شاکر هستم از چیز هایی که از او یاد گرفتم .روز به روز در قلب من جایت خالیست”

پسر دیگر الن تیک رابین تیک که خوننده ی پاپ است در مصاحبه  ای گفت که آخرین کلمات پدرش تعریفی از کارتر تیک بوده است.او از پدرش قدردانی که همیشه یک فرد با شخصیت بوده در زندگیش .

الن تیک در ۱۹۴۷ در شهر کوچکی به نام رودخانه ی  کرکلند در اونتاریو به دنیا آمد .او همچنین در دوره ی زندگی اش  یک  طرفدار پروپاقرص و یک بازیکن هاکی بود.

ترجمه

www.iranstyle.ir

 

The post الِن تیک در حال هاکی بر روی یخ افتاد appeared first on ایران استایل . مجله اینترنتی ، پورتال خبری و سبک زندگی.