روز سفید

باقری: هیچکدام از خارجی‌های پرسپولیس کیفیت ندارند

۱۰ مهر ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ”

نادر باقری درباره شکست پرسپولیس مقابل قشقایی شیراز در مرحله یک سی و دوم جام حذفی، اظهار کرد: پرسپولیس روز گذشته (جمعه) هم نتیجه‌ را به حریف واگذار کرد و هم از نظر فنی چیزی برای گفتن نداشت. فکر می‌کنم که تیم برانکو روز گذشته به خاطر مشکلاتی که داشت نتوانست بازی خودش را به نمایش بگذارد.

وی افزود: پرسپولیس نباید به ملی‌پوشانش متکی باشد، این تیم می‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و نباید فقط به چند بازیکن متکی باشد. قشقایی تیم لیگ دسته دویی است و با انگیزه زیادی برابر پرسپولیس بازی کرد، اما پرسپولیس نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. این که یک تیم به مانند پرسپولیس به برخی از بازیکنانش متکی باشد درست نیست. الان که می‌گویند ملی‌پوش داریم، شاید در ادامه برخی از همین بازیکنان مصدوم و یا محروم شوند. در آن زمان می‌خواهند چه کار کنند؟

پیشکسوت فوتبال باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره عملکرد رادوشوویچ هم گفت‌: نظر شخصی من این است که تیم‌های ایرانی نباید به عنوان گلر دوم دروازه‌بان خارجی را جذب کند. اگر تیمی می‌خواهد دروازه‌بان دومی داشته باشد بهتر است از یک جوان ایرانی استفاده کند. با این حال در مورد عملکرد فنی رادوشوویچ هم باید بگویم که او کیفیت فنی لازم را نداشت و این کاملا مشخص بود. البته بهتر است بگویم که تمام خارجی های پرسپولیس کیفیت مطلوبی ندارند.

او ادامه داد: گاهی اوقات در رسانه‌ها حرف و حدیث‌هایی مطرح می‌شود، ولی ما نمی‌خواهیم خیلی به این مساله بپردازیم. وقتی می بینیم که در هفت – هشت هفته‌ای که از لیگ گذشته است، بازیکنان خارجی پرسپولیس فقط برای دقایقی کوتاه بازی کرده‌اند کمی سوال برایمان به وجود می‌آید. رادوشوویچ عملکرد خوبی نداشت و اگر مهاجمان حریف بیشتر دقت می‌کردند می‌توانستند گل‌های بیشتری را به ثمر برسانند.

او در ادامه خاطرنشان کرد: روز گذشته قشقایی برای برد به میدان آمده بود، اما پرسپولیس تیم حریف را دست کم گرفته بود. البته برانکو یک مربی حرفه‌ای است و مطمئنا در قراردادش پاداش قهرمانی جام حذفی وجود داشت. بنابراین به خاطر مسائل مالی هم که شده دوست نداشت جام حذفی را از دست بدهد. با این حال نتوانست تیمش را طوری به زمین بفرستد که به پیروزی برسد.

نوشته باقری: هیچکدام از خارجی‌های پرسپولیس کیفیت ندارند اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.