روز سفید

برانکو به تیم ملی پشت نمی‌کند!

۲۴ آذر ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” از این تصمیم به عنوان چالش آتی فوتبال کشور نام برده شد. چالشی که پیش تر بین برانکو و کی روش به شکل دیگری رخ داده بود و طبیعتا فضای کشور را متشنج کرده و شاید هم مقداری به عقب راند. پرسپولیس به عنوان مدعی قهرمانی و تغذیه کننده اصلی تیم ملی باید با تیم ملی تعامل داشته باشد و البته باید این تعامل دو طرفه باشد چرا که در غیر اینصورت هم پرسپولیس ضربه می بینید و هم تیم ملی.

اما آیا واقعا برانکو نمی خواهد به تیم ملی بازیکن بدهد؟ آن هم در حالی که وی به تازگی نشست هم اندیشی را پشت شر گذاشته است!

او در این باره می گوید: «من درباره تیم ملی مصاحبه یا اظهار نظری نداشته‌ام. این روزها شاید مستقیم یا غیر مستقیم مطالبی به ما نسبت داده شود اما من اگر بخواهم نظرم را بگویم یا مصاحبه کنم یا در میان جمعی از خبرنگاران و رسانه‌ها خواهد بود یا اینکه مصاحبه با هماهنگی انجام می‌شود و مطالب مطرح شده در آن مشخص است.

آنچه مسلم است اینکه موفقیت تیم ملی ایران و صعود به جام جهانی و بلکه موفقیت و ترقی کل فوتبال ایران خواسته همه ما است. ما هم از تیم ملی حمایت می‌کنیم و فکر می‌کنم این مساله را در میدان عمل انجام داده‌ایم. هر چند حضور ملی‌پوشان کار ما را سخت می‌کند ولی باعث افتخار و خوشحالی است که این بازیکنان توانسته‌اند خود را به حدی برسانند که مورد توجه تیم ملی باشند و به آن کمک کنند. ما از تیم ملی حمایت می‌کنیم، همانطور که تیم ملی و فدراسیون هم بی‌تردید خواهان یک لیگ قوی و موفقیت نمایندگان باشگاهی ایران در رقابت‌های آسیایی هستند و ترقی و توسعه فوتبال ایران اینگونه ممکن می‌شود.»

حرف های برانکو بیانگر این مسئله است او هیچ گاه به تیم ملی فوتبال ایران پشت نمی کند اما از سویی انتظار دارد او و تیمش و اهدافی که ترسیم کرده اند جدی گرفته شود و به همان اندازه که او و تیمش به تیم ملی کمک می کنند کی روش و تیم ملی هم به پرسپولیس کمک کنند.

نوشته برانکو به تیم ملی پشت نمی‌کند! اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.