روز سفید

بسته الحاقی Operation Frontier Shield بازی Titanfall 2 منتشر شد

۵ مرداد ۱۳۹۶

 

بسته الحاقی Operation Frontier Shield بازی Titanfall 2

به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی Titanfall 2 منتشر شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

با این که تقریبا یک سال از انتشار بازی Titanfall 2 گذشته، اما استودیو ریسپاون (Respawn) هنوز هم به خوبی پشتیبانی این بازی را ادامه داده و هنوز هم بسته الحاقی رایگان و البته با ارزشی برای این بازی منتشر می‌شوند.

حال پیرامون همین موضوع، جدیدترین بسته الحاقی عنوان Titanfall 2، با نام Operation Frontier Shield منتشر شده است که هم اکنون و به صورت رایگان، برای کاربران این بازی در دسترس است.

طبق اطلاعات منتشر شده از این بسته الحاقی، شما با دریافت این بسته می‌توانید به یک حالت جدید با نام Frontier Defense دسترسی پیدا کنید. بازیکنان در این حالت و در یک تیم چهار نفره ، باید از هاروستر (Harvester) خود، در برابر امواج دشمنان خود دفاع کنند. شما با این پیروزی به ایجس رنک‌های (Aegis Ranks) زیادی دسترسی پیدا می‌کنید و میت‌وانید به وسیله آن ها، تایتان خود را نیز، تقویت کنید. پنج عدد نقشه جدید برای حالت Frontier Defense در اختیار بازیکنان خواهد بود.

این بسته الحاقی دو نقشه جدید را برای بازیکنان فراهم خواهد کرد، اولی نقش Township است که مخصوص حالت Live Fire بوده و در یک زمین مسکونی دنبال خواهد شد. دومی نقشه Rise بوده که از نسخه اول این بازی بازسازی شده و حالت جدید Frontier Defense هم در آن قابل بازی خواهد بود.

همچنین در این بسته الحاقی جدید، تعدادی وار پینت (Warpaints) برای بازیکنان در دسترس بوده که بازیکنان با استفاده از آن ها، شانس بیشتری برا کسب Aegis XP خواهند داشت. این وار پینت‌ها به صورت رایگان تا تاریخ ۲۸ آگست، مصادف با ۶ شهریور ماه، برای بازیکنان در دسترس خواهند بود و بعد از اتمام این مهلت، هر کدام با قیمت ۵ دلار و کلیه آن ها، با قیمت ۲۵ دلار قابل خریداری خواهند بود.

یک نوع وار پینت دیگر هم برای بازیکنان فراهم بوده و مربوط به سلاح‌های بازی است، شما با این وارپینت‌ها تیم خود را قدرتمند تر کرده و می‌توانید امتیاز تجربه XP بیشتری را کسب نمایید. این نوع هم با همان قیمت یک عدد ۵ دلار و همه ۲۵ دلار، قابل خریداری هستند.

اطلاعات بیشتری از این بسته الحاقی و بروزرسانی آن، منتشر شده است که می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی روز سفید

 

(۰)