روز سفید

بصیرت: یاد شکست مقابل پرسپولیس افتادم

۸ آبان ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” مجید بصیرت در مورد تساوی در مقابل سایپا به خبرنگار “ورزش‌سه” گفت: بازی خوبی انجام دادیم ولی از زمانی که ۱۰ نفره شدیم فشار زیادی را تحمل کردیم. کارشناسان باید در مورد صحنه اخراج صحبت کنند ولی وقتی آرمین سهرابیان با آن وضع اخراج شد باید غلامرضا رضایی هم به خاطر آرنجی که به میلاد سرلک زد اخراج می شد.

وی ادامه داد: به نظرم باید یک پنالتی صد در صد به نفع ما در نیمه اول گرفته می شد و به طور کلی در این بازی شرایط طوری رقم خورد که همه چیز به ضرر ما پیش رفت و داور صحنه های ۵۰، ۵۰ را به سود سایپا می گرفت.

مربی تیم سپاهان در مورد استراتژی تیم سپاهان پس از ۱۰ نفره شدن، افزود: بعد از ۱۰ نفره شدن از مهرداد محمدی استفاده کردیم و سعی داشتیم از سرعت این بازیکن در ضدحملات استفاده کنیم.

مجید بصیرت که این شکست را با شکست در دقایق پایانی مقابل پرسپولیس مقایسه می کند، اضافه کرد: اگر این ۲ امتیاز را می گرفتیم می توانستیم به رده سوم بیاییم و همین ۲ امتیاز چند پله در رده بندی تاثیر دارد. حتی یک امتیاز هم تاثیر زیادی دارد و می تواند تیم ها را چندین پله بالا یا پایین ببرد. وقتی در ثانیه های آخر گل خوردیم یاد صحنه گل خوردن از پرسپولیس در ثانیه های آخر افتادم.

نوشته بصیرت: یاد شکست مقابل پرسپولیس افتادم اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.