روز سفید

تمسخر بازیکن ذوب آهن از سوی روزنامه سعودی

۱۲ اسفند ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده


تمسخر بازیکن ذوب آهن از سوی روزنامه سعودی


روزنامه عربستانی بعد از دیدار ذوب آهن برابر الاهلی بازیکن ذوب آهن ایران را به خاطر حرکتی که انجام داده، به باد تمسخر گرفت.


به گزارش مجله اینترنتی مجله اتون و به نقل از الریاضیه، در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان و الاهلی عربستان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر یک نماینده عربستان به پایان رسید.


ذوب آهن و الاهلی


محمدرضا حسینی، بازیکن ذوب آهن بعد از پایان بازی پارچه سیاهی را از زیر شورت ورزشی اش بیرون می کشد. این صحنه را دوربین های حاضر در ورزشگاه شکار کرده اند و باعث شد تا یک سایت سعودی بازیکن ذوب آهن را به خاطر این حرکتش به باد تمخسر بگیرد.


روزنامه الریاضیه در شماره روز پنج شنبه خود در این باره نوشت: “پارچه سیاه و شکست”. این روزنامه ادامه داده است: بعضی از رفتارهای پیش پا افتاده که با عقل سازگاری ندارد، در فوتبال وجود دارد. تا جایی که بازیکن ذوب آهن پارچه سیاهی را در بازی همراه خود داشته، در پایان بازی از زیر لباسش خارج می کند، به نظر می رسد این پارچه سیاه به خاطر اعتقادی است که او دارد و یا شاید هم برای سحر و جادو و هر چیز دیگری همراه خود داشته است.


مسخره کردن ذوب آهن


ذوب آهن اصفهان با وجود این که بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک دنبال می شد تا این که عمر سومه با یک ضربه آزاد دیدنی دروازه مظاهری را باز کرد تا ذوب آهن با وجود شایستگی بازنده این دیدار باشد.

منبع : ایسنا

نوشته تمسخر بازیکن ذوب آهن از سوی روزنامه سعودی اولین بار در اتون | مرجع خبری سلامتی پدیدار شد.