روز سفید

جزییات آتش سوزی گسترده یک برج ۲۲ طبقه در چیتگر

۲۵ خرداد ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده


جزییات آتش سوزی گسترده یک برج ۲۲ طبقه در چیتگر


نقل کردگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی منطقه پایتخت جزئیات حریق رخ داده در برج مسکونی واقع در اطراف دریاچه چیتگر را تشریح کـــرد.


سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کـــرد: به دنبال اعلام وقوع حریق در یک برج ۲۲ طبقه در اطراف دریاچه چیتگر در بامداد امروز، ۷ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام انجام گرفتند.


وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه افزود: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده انجام گرفت که حریق در طبقه نخست این برج ۲۲ طبقه رخ داده و قسمت بالکن این واحد دچار حریق انجام گرفته اما شعله های آتش به بخش هایی از نمای ساختمان سرایت کـــرده هست.


آتش سوزی چیتگر


ملکی با بیان اینکه آتش نشانان با مراجعه به طبقات تعدادی از ساکنان را نجات دادند، گفت: کاهش از ۵ نفر نیز در پی این حادثه دچار مصدومیت سطحی انجام گرفتند که از سوی عوامل آتش نشانی به عوامل اورژانس تحویل داده انجام گرفتند.


وی با بیان این که دقایقی بعد آتش نشانان شعله های آتش را به طور تکمیل مهار و اطفا کـــردند، اظهار کـــرد: این حریق جزئی بوده و خسارت تعدادانی بر جای نگذاشت.


نقل کردگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی منطقه پایتخت اظهار کـــرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی هست.

منبع : برترین ها

منبع

نوشته جزییات آتش سوزی گسترده یک برج ۲۲ طبقه در چیتگر اولین بار در اتون | مرجع خبری سلامتی پدیدار شد.