روز سفید

حمایت گسترده و قاطعانه از برانکو؛ حامیان رضاییان سکوت کردند

۱۲ اسفند ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده

در حالی که پیش بینی می شد سرمربی پرسپولیس به خاطر کنار گذاشتن بازیکن محبوب این تیم تحت فشار قرار بگیرد اما هواداران پرسپولیس او را شگفت زده کردند.

رامین رضاییان با وجود اینکه پیش از شروع فصل تصمیم گرفت پرسپولیس را ترک کرده و به ترکیه برود و مورد انتقادهای زیادی هم قرار گرفت اما کم کم به یکی از محبوب ترین بازیکنان این تیم تبدیل شد.

به گزارش نامه نیوز، در ماه های اخیر یکی از معدود انتقادها به برانکو به خاطر این بازیکن بوده است؛ اینکه چرا در برخی بازی ها نیمکت نشین شد، اینکه چرا در پست تخصصی اش بازی نمی کند و اینکه چرا همیشه تعویض می شود.

درگیری با علیپور و اخراج از اردو این شائبه را ایجاد کرد که حامیان رضاییان این بار جدی تر از همیشه علیه برانکو موضع گیری می کنند اما پیش از دیدار با الوحده حمایت گسترده ای از برانکو در شبکه های مجازی صورت گرفت و حامیان رضاییان نیز ترجیح دادند سکوت کنند و منتظر آینده بمانند.

شاید هم اگر پرسپولیس بازی را به الوحده واگذار می کرد شاهد حملات به برنکو می بودیم اما قرمزها بدون رضاییان و علیپور توانستند حریف شان را در امارات مغلوب کنند تا فعلا کسی نگران اخراج این دو خصوصا رضاییان نباشد هر چند که برای بازی با نفت اوضاع وخیم است و برانکو حتی برای انتخاب یازده بازیکن اصلی هم با کمبود بازیکن مواجه است.

نوشته حمایت گسترده و قاطعانه از برانکو؛ حامیان رضاییان سکوت کردند اولین بار در جوان تایمز پدیدار شد.