روز سفید

دلایلی برای برتری گوشی جدید گوگل نسبت به آیفون

۲۰ آذر ۱۳۹۵

دلایلی برای برتری گوشی جدید گوگل نسبت به آیفون

به گزارش ایران استایل گوشی جدید گوگل که پیکسل نام دارد ویژگی های نداشته ی آیفون را جبران میکند.باید متذکر شویم که آن چیزهایی هم که آیفون دارد پیکسل ندارد .اکوسیستم اپل در نوع خودش کامل است اما گفتنی است که پیکسل این گوشی جدید بسیار بسیار کاربردی است.

این مقایسه بین پیکسل XL  و آیفون  ۶s  شکل گرفته.

پیکسل بسیار سبک تر است .

آیفون ۶s plus  دارای وزن ۱۹۲ گرم است اما پیکسل ۱۶۸ گرم وزن دارد چون پیکسل سبک تر است خیلی راحت تر میشود با آن کار کرد.همینطور هیچ نقصی در قابلیت اطمینان بودنش وجود ندارد.

صفحه نمایش پیکسل بسیار براق تر و واضح تر است.

رنگ ها در صفحه نمایش آیفون زیبا هستند اما به اندازه ی پیکسل غنی نیستند و اینکه کنتراست رنگ ها با آیفون فرق دارد.طرح پیکسل بیشتر سودمندگر است تا اینکه زیبا باشد اما رنگ ها تیز تر به چشم می آیند.آیفون ۷ دارای صفحه نمایشی با رزولوشن ۱۰۸۰ است اما پیکسل ۱۴۴۰ است .

خارج از آن باید بگوییم که عکس ها بر روی صفحه نمایش پیکسل زیبا تر از آیفون است .

پیکسل خوش دست تر از ایفون است.

با تمام طراحی هوشمندانه ای که آیفون دارد اما این گوشی در دست به راحتی تکان نمیخورد و ریسک افتادن آن زیاد است اما در پیکسل شیشه ای که در ساخت پشت آن به کار رفته طوری است که این گوشی را بسیار خوش دست کرده .

شارژ شدن سریع.

با آزمایشی که بر رو ی این دو گوشی انجام داده اند فهمیده اند که بعد از ۲ ساعت پیکسل به طور ۱۰۰ % شارژ شده بود ولی آیفون به سختی به ۷۲ % رسیده بود از طرف دیگر قابلیت شارژ شدن با یو اس بی پیکسل از آیفون سریع تر است ( خیلی هم سریع تر است)

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

The post دلایلی برای برتری گوشی جدید گوگل نسبت به آیفون appeared first on ایران استایل . مجله اینترنتی ، پورتال خبری و سبک زندگی.