روز سفید

شروع یک پاستا خانگی ایجاد کسب و کار

۵ اسفند ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده

شروع یک پاستا خانگی ایجاد کسب و کار

اولین چیزی که شما باید بدانید اگر شما در حال شروع یک کسب و کار ساخت پاستا خانگی است که مراحل اساسی ساخت ماکارونی تازه. این نوع ماکارونی است که از مواد تازه ساخته شده و دارای عمر مفید کوتاه تر نسبت به ماکارونی خشک تجاری ساخته شده و یا.

ساخت ماکارونی تازه بهتر است زیرا صاحب کسب و کار می توانید آن را مناسب به نیازها و خواسته مصرف کننده در خیاط از نظر شکل، اندازه، رنگ و طعم محصول نهایی

در زیر بعضی از مراحل در شروع یک کسب و کار ساخت پاستا خانگی، طبقه بندی به پیشنهاد: مرحله اولیه، پیروی از مقررات و بازاریابی

مرحله اولیه

• ایجاد و کامل دستور خود را که شما فکر می کنم فروش و هر زمانی که شما آن را آماده خواهد آمد به همان شیوه. آیا خانواده و دوستان خود آنها را طعم و درخواست بازخورد.

• همانطور که در هر کسب و کار، هنگامی که شما در حال شروع یک کسب و کار ساخت پاستا خانگی، آماده سازی یک طرح کسب و کار که شامل اهداف و پیش بینی کسب و کار است که شما تعیین کرده اند . این شما را در واقعی این کسب و کار هدایت و به شما کمک کند ارزیابی اگر کسب و کار در حال انجام است خوب است یا نه.

• خرید مواد و تجهیزات خود را مانند کیف و بسته بندی. تصمیم بگیرید که در مورد چگونه شما قصد به بسته بندی پاستا خانگی خود را. شما می توانید آن را در یک کیسه فریزر امن بسته که در آن مصرف کنندگان می توانند آن را منجمد، یخچال آن و یا خوردن آن را بلافاصله. همچنین می تواند در کیسه های سلفون آمده است. شما می توانید آنلاین برای تامین کنندگان عمده برای این آیتم ها را جستجو کنید. شما قادر به صرفه جویی در پول می شود و ایجاد یک نگاه حرفه ای و سازگار کمک خواهد کرد. طراحی برچسب های خود را بر روی کامپیوتر خود و آنها را چاپ و یا شما می توانید یک طراح حرفه ای خواست برای ایجاد آنها را برای شما و سفارش برچسب را به صورت انبوه. مطمئن شوید که شامل پخت و پز و دستورالعمل خدمت در برچسب.

تجهیزات • خرید که شما در حال حاضر نیست باید به آماده سازی دسته های بزرگ از دستور العمل های خود را خیلی سریع تر و آسان تر است.

• تعیین لیست قیمت عمده فروشی برای تمام محصولات خود را. عامل در تمام هزینه که از شما خواهد در تولید شما پاستا خانگی مانند مواد تشکیل دهنده، هزینه تاسیسات، بسته بندی و کار هزینه تحمیل. این کار را باید در یک فرم صفحه گسترده که شامل خرده فروشی و همچنین قیمت فله برای هر یک از محصول خود را کشیده شده است. این اطلاعات را به خرده فروشان آینده شما مفید خواهد بود چرا که آن را اثبات سود آنها خواهد ساخت اگر آنها پاستا خانگی خود را به فروش در فروشگاه های خود را نشان می دهد.

پیروی از مقررات

• از آنجا که شما شروع خواهد شد یک کسب و کار خانگی ساخت ماکارونی و تولید یک محصول غذایی، شما نیاز به در تماس با ادارات بهداشت محلی و ایالتی را برای پرس و جو در مورد مجوز و صدور مجوز مورد نیاز است.

• مطمئن شوید که شما می توانید از محصولات است که از آشپزخانه خانه خود را، زیرا کشورهای مختلف قوانین مختلف در رابطه با محصولات مواد غذایی خانگی دارند به فروش برساند. این اطلاعات در دسترس هستند آنلاین از وزارت بهداشت وب سایت دولت خود را و یا شما می توانید برای یک کپی است. سعی کنید در قوانین منطقه بندی محلی را بررسی کنید اگر عامل یک کسب و کار از خانه خود را مجاز می باشد. در سال ۲۰۱۰، تنها ۱۳ ایالت اجازه بهره برداری از کسب و کار پخت و پز مبتنی بر خانه و آنها عبارتند از: آلاباما، آیووا، ایندیانا، کنتاکی، مین، نیوهمشایر، کارولینای شمالی، اوهایو، پنسیلوانیا، تنسی، ورمونت، ویرجینیا و یوتا. بنابراین مهم است که شما را به این بررسی کنید قبل از شروع کسب و کار خود را.

• اکثر کشورهای اجازه فروش محصولات مواد غذایی خانگی در بازارهای کشاورزان و بازار کک بدون مجوز دولت لازم و بازرسی. آنها اجازه فروش این محصولات در تنها این مکان. قبل از شروع یک کسب و کار ساخت پاستا خانگی و تصمیم گیری برای فروش محصولات خود را در این سالن ها، مطمئن شوید که دولت خود را هیچ مورد نیاز برچسب نداشته باشند، مانند این برچسب به عنوان مثال، "ساخته شده در یک آشپزخانه خانه و بازرسی توسط (دولت درج) وزارت کشاورزی. " برچسب باید نام محصول و مواد تشکیل دهنده که شما استفاده می شود نشان می دهد و بررسی قوانین کلبه از دولت خود را در مورد الزامات برچسب خانگی است.

• بسیاری از عملیات پخت و پز بر خانه هم Sole Proprietorship هند یا مشارکت. اگر شما قصد دارید کسب و کار خود را به عنوان یک منبع امرار معاش، یک DBA (انجام کسب و کار به عنوان) مجوز خواهد بود که بهترین مسیر اگر شما کسب و کار خود را نام برد. در سال ۲۰۱۱، هزینه ثبت نام بین ۲۵ $ و ۳۵ $ می باشد. ثبت نام DBA است هر چند اگر نام کسب و کار شما شامل نام قانونی خود را مورد نیاز نیست. دولت شما ممکن است همچنین سایر مقررات پردازش مواد غذایی صدور مجوز که عجیب و غریب به ساز کسب و کار ساخت ماکارونی خود را دارند.

بازاریابی

• رقیب اصلی خود را در کسب و کار پاستا خانگی است که ماکارونی تجاری. بنابراین، آن را یک ایده خوب برای رقابت با این تولید کنندگان در سوپر مارکت ها و مواد غذایی به دلیل این است در خیابان حق فروش محصولات خود را ندارد. شما باید استراتژی های بازاریابی سنتی و سعی و آزمایش برای جذب مشتریان خود را مانند پوستر و توزیع آگهی را انجام دهد. کسب و کار خود را در جامعه خود را شناخته شده است با دادن نمونه از غذاهای پاستا با ماکارونی تازه خود را و یا آنها را به صورت رایگان در اجتماعات یا جلسات. این خوب است به سفارشی ماکارونی تازه خود را در این حوادث به منظور تهیه کردن به نیازهای فردی مشتریان. اگر شما را به ساخت ماکارونی سالم هستند، شما می توانید

• سایر مکان های ممکن برای فروش محصولات خود بازارهای کشاورزان محلی، نمایشگاه صنایع دستی و بازار کک هستند سعی کنید فروش محصولات خود را در فروشگاه های بهداشت محلی خود را.. بسیاری از مردم مانند طعم و مزه محصولات خانگی مانند ماکارونی تازه اما فقط هم به آنها خود را آماده ندارد. شما می توانید آنها که طعم خانگی که آنها دنبال می دهد. در طول تعطیلات و مناسبت های خاص، بسیاری از مردم را دوست دارم محصولات مواد غذایی محلی و خانگی به عنوان هدیه.

• شما همچنین می توانید مواد غذایی خود را با ایجاد بروشور خود را، کاتالوگ ها و لیست قیمت ها و ارائه محصولات خود را در رسانه های خرده فروشی بازار است که فروش محصولات محلی است. قرعه کشی یک لیست از خرده فروشان هدف خود را در جامعه خود را با نام و اطلاعات تماس از کسی که مسئول خرید است.

• سعی کنید به درخواست اگر رستوران ایتالیایی محلی خود خریداری پاستا از پیش ساخته شده چرا که این می تواند یک سرمایه گذاری مشترک بین کسب و کار شما و رستوران ها است.

• اینترنت است همچنین محل برگزاری خوب به ویژگی های محصولات خود را در مقیاس ملی است. در صورت امکان، شما می توانید وب سایت خود را برای کمک به ساخت کسب و کار شما رشد می کنند.

امیدواریم که این مراحل به شما در شروع یک کسب و کار ساخت پاستا خانگی کمک خواهد کرد.

نوشته شروع یک پاستا خانگی ایجاد کسب و کار اولین بار در کار جو | مطالب کسب و کار پدیدار شد.