روز سفید

طاهری: اگر عالیشاه مشمول شود، تابع قانون هستیم

۲۹ آذر ۱۳۹۵

به گزارش “پرسپولیس نیوز” , علی‌اکبر طاهری درباره جدایی امید عالیشاه در نیم فصل از جمع پرسپولیسی‌ها اظهار کرد: عالیشاه کماکان بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود اما اگر در نیم فصل اتفاقی رخ دهد و مشخص شود این بازیکن مشمول است و باید به سربازی برود ما تابع قانون خواهیم بود. البته تا این لحظه هیچ چیز در مورد این بازیکن به طور رسمی مشخص نشده است.

او در ادامه درباره احتمال جدایی محمد انصاری از پرسپولیس و پیوستنش به باشگاه‌های چینی هم گفت: درباره این بازیکن باید بگویم هیچ پیشنهاد رسمی‌ای از باشگاه‌های چینی به دست ما نرسیده است.

وی در ادامه درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس رسما از آنتونی گولچ به فیفا شکایت کرده یا خیر گفت: بله ما رسما از گولچ به فیفا شکایت کردیم تا منافع باشگاه پرسپولیس را حفظ کنیم.

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره اهداف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت:‌ هدف ما این است که در این بازی‌ها بازی به بازی پیش برویم و ابتدا از گروه‌مان صعود کنیم و در ادامه هم بتوانیم به درجات بالاتر برسیم و حتی هدف‌گذاری کردیم که در این رقابت‌ها قهرمان شویم اما فعلا آن چیزی که مسلم است این است که می‌خواهیم از گروه‌مان صعود کنیم.

نوشته طاهری: اگر عالیشاه مشمول شود، تابع قانون هستیم اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.