روز سفید

عشوری: رقابت قهرمانی فقط بین تراکتور و پرسپولیس نیست

۶ مهر ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” در رابطه با بازی تراکتورسازی مقابل فولاد یاسوج اظهار داشت: هیچ شناختی از این تیم نداریم اما آنها برای ما قابل احترام هستند. یک تیم دسته دومی، سومی یا حتی یک تیم محلی هم برای ما میتواند خطرساز باشد.

چون انگیزه بالایی دارند و اگر آنها را دست کم بگیریم شاید به مشکل بخوریم. ما هدفمان این است که در جام حذفی

هم با قدرت شرکت کنیم و به خاطر همین از اولین گام به دنبال یک پیروزی مقتدرانه هستیم.

وی درباره اینکه گفته می شود تعطیلات لیگ به ضرر تیم هایی مثل تراکتورسازی و پرسپولیس است تصریح کرد: ما بازیکن هستیم و باید تابع دستورات باشگاه و فدراسیون باشیم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در دو بازی پیش رو بتواند شش امتیاز کسب کند.

هافبک تراکتورسازی درباره رقابت نزدیک تیمش با پرسپولیس در صدر جدول خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در هر بازی نتایج لازم را بگیریم اما قهرمانی فقط بین تراکتورسازی و پرسپولیس تقسیم نمی شود. به جز این دو تیم نفت تهران، سپاهان و… هم جزو مدعیان اصلی لیگ امسال هستند. تازه هفت هفته از لیگ گذشته و ۲۳ هفته مانده تا در نهایت تیمی که از همه بیشتر تلاش می کند جام را بالای سر ببرد.

من امیدوارم این تراکتورسازی باشد که اولین قهرمانی اش را در لیگ برتر به دست خواهد آورد.

عشوری درباره شایعاتی که پیرامون سروش رفیعی و جدایی اش در نیم فصل از تراکتورسازی وجود دارد بیان داشت: من نمی توانم خیلی در این باره صحبت کنم چون تصمیم با خود سروش است. مثلا من هم پارسال مثل سروش سرباز بودم و در پایان فصل تصمیم گرفتم که در تراکتورسازی بمانم.

فقط می توانم آرزو کنم که رفیعی هرجا که هست موفق باشد.

بازیکن سابق ذوب آهن درباره شرایط نه چندان این تیم و کنار رفتن یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: ذوب آهن تیم خوبی است و مطمئنم به زودی به شرایط ایده آل خود برمی گردد. آذری با مدیریتی که دارد حتما تصمیم می گیرد که به خیر و صلاح تیم باشد.

البته گل محمدی هم مربی خوبی بود اما به هر حال از این تیم جدا شد.

هافبک تراکتورسازی در پایان درباره شرایط ورزشگاه یادگار امام گفت: متاسفانه این ورزشگاه برای ما فراموش شده است چون بعد از گذشت هفت هفته همچنان ما مجبوریم در زمین تمرین مان بازی کنیم.

امیدوارم مسئولان توجه ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم در این ورزشگاه به زودی میزبان حریفان مان باشیم.

نوشته عشوری: رقابت قهرمانی فقط بین تراکتور و پرسپولیس نیست اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.