روز سفید

من خواهش کرد و گریه برای EX من را به من برگشت – اما من هم تبدیل آن را در سراسر کردم و سابق من برگشت

۷ اسفند ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده

بنابراین شما فقط به تازگی با سابق خود را شکسته تا! یو پی اس فرار از رخ دهد، که یک واقعیت زندگی است، و آنها نیز صدمه دیده است، بد است. این که آیا شما ریخته کردم، شما ریخته سپس او را متوجه این یک اشتباه بود، آن همه سرگرم کننده نیست. من فکر می کنم که هر کس تا به حال حداقل یک واقعا بد تجزیه در زندگی خود را در یک زمان و یا دیگر.

من هنوز هم به یاد داشته باشید معدن. ما برای حدود یک سال و ۳ ماه با هم بوده است، و در آن زمان ما پیوند خاصی تشکیل شده است. اما من بسیار مالکیت، و راه کنترل شد، و آن آغاز شده به نوبه خود رابطه سمی است. و سپس یک روز، که تماس تلفنی آمد، و من ریخته شد.

همه من برای ۲ هفته آینده نه تنها در اتاق من نشسته بود نگاه کردن به تصاویر او، گوش دادن به آهنگ ما استفاده می شود به گوش دادن به هم … در واقع شکنجه خودم، اما در راه آن احساس خوب است. من می توانم بدون شنیدن صدای او نیست روز، بنابراین من می خواهم پاسخ، گاهی اوقات بارها و بارها تا او را انتخاب کنید تا گوشی از ترحم. اما جرقه در صدای او، رفته بود و من می توانم بگویم او نمی خواست به صحبت به من.

به هر حال، این در برای چند هفته بیشتر رفت، با من گرفتن بیشتر و بیشتر ناامید و نیازمندان به عنوان روز گذشت و او گرفتن بیشتر و بیشتر بیمار از من. و سپس در نهایت، او فقط انتخاب نشده تا دیگر. برای من این احساس از مرگ امید و من تقریبا مثل من می خواستم به مرگ است.

چرا من به شما می گویم همه از این در حال حاضر؟ از آنجا که من نمی خواهم شما را به همان اشتباه .. مردم به طور کلی، و دختران به خصوص، و دوست دختر خود را حتی بیشتر به خصوص، از نیازمندی و ناامیدی را دوست ندارم. اگر شما در حال نشان دادن این سمت از خود را به سابق خود را، شما نیز ممکن است تا حال حاضر، چون هیچ مقدار از التماس، گریه، التماس، توجیه خواهد تماس را دریافت کنید.

من می دانم آن ممکن است مانند اگر شما به نظر می رسد فقط می توانید او نشان می دهد که چقدر شما با گریه پس از آن او را به شما مراقبت. اما به اعتقاد من، این فقط این مورد نیست. به عنوان ناعادلانه آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد، دوست دختر خود انتظار دارد که شما به مرد، به اعتماد به نفس، به قوی باشد در خود شما، هر کس دیگری نیاز نیست، حتی او را!

من می دانم این ممکن است به شما حق به نظر می رسد دیوانه در حال حاضر، اما آن را بسیار واقعی! یک دختر می خواهد یک سنگ، سخت، انسان اعتماد که یک نی نی کوچولو whiny است. من به این معنی نیست که به سخت اما آن را از من، شما فقط خودتان را به گور عمیق تر حفر اگر شما از نوع whiny رفتار ادامه دهد.

من به یاد داشته باشید که من او را از دست داده، من دقیقا همین بود شما در حال حاضر انجام، تا در همه چیز من می توانم در مورد چگونه برای به دست آوردن دوست دختر سابق تماس به عنوان خوانده شده.

خب اساسا، حدود ۲ هفته در، تصمیم گرفتم که زمان را به اقدامات شدید آن و به طور کامل رفتار من را تغییر دهید. بنابراین من به آن ۴ روز دیگر یا بیشتر، و سپس من او را به نام. اما این بار، تن من از صدای کاملا متفاوت بود، حتی اگر داخل من در آتش هنوز هم، من خودم را مجبور به آرام، خونسرد و جمعی.

و من به او گفت که تجزیه احتمالا بود ایده خوبی است، و ما باید برخی از زمان از هم جدا برای مدتی طول بکشد. پاسخ او کاملا گیج شده بود، من می توانم بگویم که او به طور کامل توسط تغییر ناگهانی من از تن شگفت زده شد.

حدود یک هفته بعد، غیر ممکن است اتفاق افتاده است، او در واقع از من دعوت به بیرون رفتن به ناهار، فقط به عنوان "دوستان" البته.

به هر حال، من واقعا تلاش اطلاعات جامد برای پیدا کردن وجود دارد در مورد چگونگی گرفتن دوست دختر سابق من، همه من می تواند بیت های کمی و قطعات، هیچ چیز کامل بود را پیدا

نوشته من خواهش کرد و گریه برای EX من را به من برگشت – اما من هم تبدیل آن را در سراسر کردم و سابق من برگشت اولین بار در کار جو | مطالب کسب و کار پدیدار شد.