روز سفید

واکنش جالب علی کریمی به اخراج کادر فنی از تیم ملی

۲۹ اسفند ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده


واکنش جالب علی کریمی به اخراج کادر فنی از تیم ملی


مربی سابق تیم ملی به اخراج دستیاران ایرانی کارلوس کی روش از کادر فنی این تیم واکنش نشان داد.


پس از اصرار کی روش به عدم حضور دستیاران و مترجم ایرانی اش در تمرینات تیم ملی گزارشی در مورد دلیل این ماجرا منتشر شد.


در این گزارش عنوان شد که کی روش به خاطر اینکه دستیارانش حاضر نشده اند علیه برانکو موضع بگیرند آنها را کنار گذاشته تا به سرنوشت علی کریمی دچار شوند.


کریمی که دل پری از کی روش دارد در این خصوص واکنش نشان داد و ضمن اینکه تاکید کرد دلیل جدا شدنش از تیم ملی اینگونه مسائل نبوده به نفرات ایرانی کادر کی روش توصیه کرده بروند و پشت سرشان را هم نگاه نکنند!


علی کریمی


متن منتشر شده توسط علی کریمی را در ادامه می خوانید:


این روزها حرف و حدیث هاى زیادى در مورد بركنارى دستیاران ایرانى سرمربى به گوش میرسد كه هر رسانه اى با تفكرات خاص خودش به این قضیه واكنش نشون میده، اگر این خبر بالایى درست است چرا این موضوع زودتر مطرح نشد از طریق رسانه ها یا خود مربیان!!؟؟ من به شخصه فكر نمیكنم كه جناب سرمربى چنین درخواست شرم اورى از دستیارانش كرده باشد، هر كدام از این مربیان بخشى از فوتبال ما هستن و براى فوتبال زحمت كشیدن و باید احترامشون در هر شرایطى حفظ شودو این از وظایف فدراسیون فوتبال هست كه باید انجام شود!!


در جواب مطلب بالا باید عرض كنم من خودم رفتم و به خاطر همین كار، حرف و دشنام از هموطنام كم نشنیدم ولى فداى سرشون، چون خیلى به گردن من حق دارن دلایل رفتنم داره كم كم خودشو نشون میده و اگر این كارو كردم بخاطر این روزها بود، اگر الان هم من جاى این بچه هاى خودمون بودم و این شرایط اتفاق میفتاد، این سرمربى كه هیچ، كاپلو هم بود میرفتم و پشت سر خودم رو هم نگاه نمیكردم، الان هم یه پیشنهاد دوستانه به این اقایون میكنم كه به شخصیت خودتون احترام بزارین اقاى نكونام فكر كردین اگر در مصاحبه هام همیشه مى گفتم ومیگم كاش رابطه من و كارلوس فقط همان رابطه ء مربى و بازیكن میموند، چون دلیل داشتم و دلیلش الان برات فكر میكنم روشن شده !!در پایان صحبتى هم با رییس فدراسیون كه بدجور درگیر كارهاى خدمت به فوتبال هستن و بدجور هواى مربیان ایران تیم ملى رو دارن !!!!


اقاى تاج شما هم به لیست رییس هاى فدراسیونى اضافه شدین كه تیم ملیشون به جام جهانى صعود كرده، افتخار كنین به خودتون، گذر زمان خیلى چیزا رو مشخص خواهد كه به چه قیمتى موفق به این كار شدین!!!!؟


راستى یه سوال، مربیان ایرانى تیم ملى كه اخراج شدن، با شكایت از فدراسیون میتونن حق و حقوق خودشونو بگیرن؟؟؟؟! صبر ایوب و زور رستم

منبع : مجله اینترنتی مجله اتون

منبع

نوشته واکنش جالب علی کریمی به اخراج کادر فنی از تیم ملی اولین بار در اتون | مرجع خبری سلامتی پدیدار شد.