روز سفید

واکنش غرویان به ثبت نام احمدی نژاد/ تمرد از نظر رهبری، خیلی خطرناک است

۲۴ فروردین ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

حجت الاسلام محسن غرویان مدرس حوزه علمیه قم در واکنش به اقدام محمود احمدی نژاد برای ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تمرد از نظر رهبری، خیلی خطرناک است گفت: بزرگان نظام از احمدی نژاد اعلام برائت کنند.

غرویان دقایقی پیش در گفت و گوی تلفنی با تعدادی از خبرنگاران مستقر در این ستاد اظهار داشت: این جریان تمرد از نظر رهبری به نظر من خیلی مهم است و به هر حال نظر رهبری را زیر پا گذاشتن، با حرکتی که امروز احمدی نژاد انجام داد رویداد خطرناکی است که باید مسئولان به آن بپردازند.

به گزارش نامه نیوز، وی تصریح کرد: به نظر من این خیلی راه را برای طغیان ها و سرکشی ها بیشتر باز خواهد کرد.

وی در خصوص واکنش برخی افراد و جریانهای سیاسی نسبت به اقدام احمدی نژاد اظهار داشت:
بله. دیدم بعضی از طرفداران ایشان اعلام برائت کردند. کار بسیار درستی است و توقع می رود که بزرگترها اعلام برائت کند؛ چون آنهایی که ادعای بصیرت و ذوب در ولایت می کنند و کفن پوش می شدند الان باید دوباره کفن بپوشند و وظیفه خودشان را در اعلام برائت، انجام دهند.

غرویان گفت: اگر همان فضای انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی ایجاد شود دیدیم که مردم ۳۰نفر اصولگرایان را کنار زدند و ۳۰نفر اصلاح طلبان را بر سر کار اوردند .

وی با بیان اینکه روز جمعه آینده برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کند، ادامه داد: در مصاحبه های اولم گفته ام من رقیب روحانی نیستم و به طور نهایی و قطعی الان نمی توانم قضاوت کنم که با کارهایی که بعضی کاندیداها امروز کردند و ثبت نام هایی که صورت می گیرد شرایط و معادلات انتخاباتی به چه شکلی در خواهد آمد.

نوشته واکنش غرویان به ثبت نام احمدی نژاد/ تمرد از نظر رهبری، خیلی خطرناک است اولین بار در جوان تایمز پدیدار شد.