روز سفید

پرسپولیسی‌ها هم یک روز ته جدول بودند

۲۳ شهریور ۱۳۹۵

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” ستار همدانی در خصوص دیدار حساس هفته ششم بین دو تیم استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به شرایطی که دو تیم دارند بعید می‌دانم بازی زیبایی شاهد باشیم. پرسپولیس می‌خواهد صدر را از دست ندهد و استقلال هم نمی‌خواهد اوضاعش از این بدتر شود و دو تیم برای تساوی به زمین می‌آیند.

وی ادامه داد: در همین بازی پرسپولیس مقابل تراکتور دیدید که پرسپولیس بازی همیشگی خودش را انجام نداد و با ترس در زمین فوتبال بازی می‌کرد شرایط دربی برای هر دو تیم این گونه است و دو تیم می‌آیند که نبازند.

مربی پیشین استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود دربی آخرین فرصت منصوریان است عنوان کرد: این رفتار با منصوریان درست نیست. استقلال در این فصل از رأس تا پایین تغییرات زیادی داشته و همین موضوع باعث می‌شود زمان ببرد تا تیم هماهنگ شود. منصوریان در فصل گذشته هم با نفت شروع خوبی نداشت ولی در ادامه تیم را جمع و جور کرد. قبول دارم تیم مشکلاتی دارد ولی باید صبر کرد و قطعاً این استقلال درست می‌شود.

همدانی در خصوص اینکه صدر نشینی پرسپولیس و قعر نشینی استقلال موجب ناراحاتی هواداران استقلالی می‌شود گفت: نباید منصوریان را سر این کری خوانی‌ها نابود کرد. من عقیده دارم منصوریان باید پخته‌تر می‌شد و به تیم می‌آمد ولی الآن که آمده باید از او حمایت کرد. بلایی که سر استیلی در پرسپولیس آمد در استقلال سر منصوریان نیاید. همین پرسپولیس هم یک روز ته جدول بود ولی دیدید که هواداران این تیم چه حمایتی از این تیم کردند تا به کورس قهرمانی برگشت.

وی در پایان اظهار داشت: مشکلات استقلال رفع می‌شود و به هواداران توصیه می‌کنم با صبر و حمایت از تیم محبوبشان به موفقیت این تیم کمک کنند.

نوشته پرسپولیسی‌ها هم یک روز ته جدول بودند اولین بار در پرسپولیس نیوز پدیدار شد.