روز سفید

گم شدن زن درجوی آب به علت حادثه بارندگی تهران

۱۹ آبان ۱۳۹۵

گم شدن زن درجوی آب به علت حادثه بارندگی تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام ۸۸ مورد حادثه به دلیل بارندگی شب گذشته از مفقود شدن زن ۴۷ ساله در محدوده پاسداران خبر داد.

گم شدن زن درجوی آب به علت حادثه بارندگی تهران

گم شدن زن درجوی آب به علت حادثه بارندگی تهران

سیدجلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزییات حوادث بارندگی شدید شب گذشته در پایتخت گفت: مهمترین حادثه پایتخت در محله پاسداران رخ داد در این حادثه به گفته شاهدان یک زن ۴۷ ساله با شدت بارندگی‌ها به داخل جوی آب سقوط کرد و از نظرها ناپدید شد، بلافاصله مردم موضوع را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دادند و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه مراجعه کرده و جستجو برای یافتن زن ۴۷ ساله را آغاز کردند.
ملکی با اعلام اینکه تلاش برای یافتن این زن تا ساعت ۹.۴۰ دقیقه صبح امروز ادامه داشت اما وی پیدا نشد. گروهی از آتش نشانان همچنان مشغول جستجو برای یافتن نشانی از این زن هستند.
ملکی ادامه داد: شب گذشته از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۲، ۸۸ بار زنگ ۱۲۵ به صدا درآمد و شهروندان برای امدادرسانی از نجاتگران ۱۲۵ کمک خواستند.
وی درباره بیشترین امدادرسانی آتش نشانان گفت: بیشترین حوادث شب گذشته مربوط به پارگی کابل های برق و آبگرفتگی معابر بود. همچنین گیر کردن خودرو در گل، شکسته شدن درختان و آب گرفتگی منازل نیز از جمله حوادثی بود که شهروندان برای خلاصی از آن از ماموران ۱۲۵ کمک‌خواهی کردند.
وی گفت: با توجه به ادامه بارش و همچنین هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع بارندگی و وزش باد به شهروندان توصیه می شود در مواقع بارندگی از تردد بی مورد و غیرضروری در معابر خودداری کنند، همچنین از پارک خودرو در کنار ساختمان های نیمه کاره، ساختمان های دارای نمای شیشه ای و داربست جدا خودداری کنند.
ملکی با اعلام اینکه بارش باران در بعدازظهر امروز نیز همراه با رعد و برق اعلام شده است، افزود: برای تردد در زمان وقوع رعد و برق از حضور در محیط های باز خودداری کنید.

The post گم شدن زن درجوی آب به علت حادثه بارندگی تهران appeared first on ایران استایل . مجله اینترنتی ، پورتال خبری و سبک زندگی.